Ontwikkelingen omtrent nieuwe visvijvers

terug naar overzicht

Donderdag, 10 juni 2021

We kunnen weer aan de slag!

Op 21 sept 2021 zal de Gemeenteraad van Horst aan de Maas bij elkaar komen en bij goedkeuring van de raad, zal er opdracht gegeven worden aan de aannemer om het water peil op gewenste hoogte te brengen van de nieuwe vijvers. Met dit gegeven en de positieve ontwikkelingen mbt het Corona virus, kunnen we voorruit met de verdere aankleding rondom de vijvers, hiervoor zijn vrijwilligers nodig. Binnenkort zullen wij enkele datums aandragen wanneer er werkzaamheden gepland worden. Aangezien er nog een hoop werk is, streven wij toch naar een opening van het complex in begin 2022.

Houd de nieuwsbrief en social media in de gaten, alleen mčt elkaar kunnen we dit realiseren.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies